Exportní prodejce

Náplň práce:

Prodej balicích strojů na přidělených zahraničních trzích

Co od Vás očekáváme?

VŠ nebo SŠ technického nebo ekonomického směru
Komunikativní znalost AJ nebo NJ slovem i písmem (dlouhodobý pobyt v zahraničí výhodou)
Samostatnost ve vyhledávání obchodních partnerů a zákazníků a schopnost uzavřít obchod
Vedení obchodních případů
Komunikační a vyjednávací schopnosti
Schopnost budovat vztahy se zákazníky
Ochotu cestovat
Odbornost, organizační schopnosti, důvěryhodnost, sebevědomí, iniciativu a vysoké pracovní nasazení

Nabízíme Vám:

Zajímavou a samostatnou práci v prosperujcí společnosti
Dobré platové ohodnocení (fixní mzda + provize z realizovaných obchodních případů)
Rozsáhlou podporu a technické zázemí pro výkon práce
Flexibilní pracovní dobu
Individuální osobní rozvoj v oblasti prodeje
Kariérní růst v závislosti na osobních schopnostech a dovednostech
Korektní pracovní vztah a příjemné pracovní prostředí

Máte zájem stát se exportním prodejcem?
Zasílejte nám své nabídky spolu se strukturovaným životopisem.

Kontaktní osoba:
Ing. Petr Hrdina
Tel: +420 602 245 672
Email: petr.hrdina@velteko.cz

Rychlý kontakt Rychlý kontakt
Zavolejte nám.
Phone: +420 317 846 473
Napište nám svůj dotaz.